Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 21 липня 2019 07:53
Новини: Політика
13560

ЄС надасть Україні 86,9 млн євро на відновлення Донбасу і боротьбу з корупцією

ЄС надасть Україні 86,9 млн євро на відновлення Донбасу і боротьбу з корупцією

КИЇВ. 5 липня. УНН. Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні схвалив чотири проекти Угод між Україною та ЄС щодо залучення додаткового фінансування розвитку соціальної та економічної сфери на загальну суму 86,9 млн євро, передає УНН із посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Як повідомили у прес-службі, зокрема гроші будуть спрямовані на відновлення Східних регіонів України, впровадження необхідних реформ, на заходи боротьби з корупцією, а також на підтримку громадянського суспільства та культури.

Так, відповідно до проекту Додаткової угоди про збільшення фінансування заходу “Підтримка ЄС для Сходу України”, Європейська комісія збільшить фінансування проекту на 10 млн євро. Гроші будуть залучені на соціальне та економічне відновлення Луганської та Донецької областей, а також регіонів що межують з Азовським морем. Так, після підписання відповідної Угоди загальний кошторис проекту становитиме 60 млн євро.

Відповідно до проекту Угоди про фінансування заходу “Програма технічного співробітництва 2019 рік”, Європейська комісія надасть фінансування у розмірі 44 млн євро для реалізації ключових реформ в Україні. Зокрема, гроші будуть направлені на реформування сільського господарства, енергетики, державних закупівель, навколишнього середовища і торгівлі. Також Угода створить передумови для впровадження програми Технічного співробітництва між Україною та ЄС.

Відповідно до затвердженого проекту Угоди “Про підтримку громадянського суспільства та культури” ЄС надасть допомогу у розмірі 10 млн євро для розвитку закладів культури, залучення громадськості до участі у формуванні політики та загального процесу реформування України.

Також Кабінет міністрів України схвалив проект Угоди про фінансування “Антикорупційної ініціативи ЄС і Україні - фаза II”. Відповідно до проекту Угоди, Україна залучить фінансову допомогу від ЄС у сумі 22,9 млн євро для зменшення рівня корупції. Так, допомога Європейського Союзу буде спрямована на посилення незалежності та ефективності антикорупційних установ, покращення управління та прозорості на місцевому рівні.

Своїм рішенням уряд також уповноважив першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва підписати всі перелічені вище Угоди, повідомили у відомстві.

Як повідомляв УНН, в Україні зареєстровано 425 проектів міжнародної технічної допомоги.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...