Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
70620

Понад 50% української свинини купує В'єтнам

Понад 50% української свинини купує В'єтнам

КИЇВ. 9 липня. УНН. У січні-травні 2019 року Україна експортувала близько 767 тонн свинини на загальну суму 1,7 млн дол. Про це свідчать дані аналітичного відділу Ради з питань експорту продовольства (UFEB), передає УНН.

Повідомляється, що протягом звітного періоду основними ринками збуту були В'єтнам (51,5%, або 900 тис. дол.), Гонконг (18,2%, або 319 тис. дол.), ОАЕ (17,8%, або 213 тис. дол.).

Також повідомляється, що за 5 місяців поточного року Україна імпортувала 10,3 тис. тонн свинини. Найбільше - з Польщі (50,5%), Німеччини (18,2%) та Нідерландів (10,2%).

Нагадаємо, Польща очолює список головних постачальників свинини в Україну не перший місяць. Тваринники відзначають, що без контрабанди не обходиться, а також закликають прем'єра Гройсмана в цьому розібратися.

Рекордний імпорт свинини в Україну пов'язують з АЧС. За словами парламентарія Сергія Тригубенка, так багато свинини, як зараз, ми не імпортували останні 4 роки. І така ситуація, в свою чергу, призвела до суттєвого подорожчання сала і свинини на внутрішньому ринку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram