Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
18030

Німеччина виділила 22 млн грн на допомогу людям, потерпілим від конфлікту на Донбасі

Німеччина виділила 22 млн грн на допомогу людям, потерпілим від конфлікту на Донбасі
Джерело: Посольство ФРН

КИЇВ. 12 липня. УНН. Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у Світі додаткові 760 000 євро (22 млн грн) для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні – «Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні». Про це повідомляє УНН з посиланням на посольство ФРН в Україні.

В минулому Федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро (58 млн грн) для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

З 2018 року в рамках проекту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО „Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій“ і Національним університетом „Києво-Могилянська Академія“, шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

Відповідно до актуальних досліджень близько 30 % внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, майже 20 % мають депресії. Ці цифри свідчать, наскільки важливою є психосоціальна допомога при продовженні конфлікту.

Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації.

Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

Нагадаємо, Британія підтримала в Україні більше 70 проектів на 1 млрд грн за останній рік.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram