Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
МОЗ пропонує змінити дизайн пачок цигарок

МОЗ пропонує змінити дизайн пачок цигарок

14 липня 2019, 13:02  •  17284 перегляди
МОЗ запропонувало прирівняти електронні сигарети до традиційного куріння

МОЗ запропонувало прирівняти електронні сигарети до традиційного куріння

14 липня 2019, 13:01  •  17735 перегляди
На Сумщині впав вертоліт, пілот загинув

На Сумщині впав вертоліт, пілот загинув

14 липня 2019, 12:56  •  16522 перегляди
Київ знову затопило

Київ знову затопило

14 липня 2019, 12:50  •  30389 перегляди
Синхроністки принесли Україні першу нагороду на ЧС з водних видів спорту

Синхроністки принесли Україні першу нагороду на ЧС з водних видів спорту

14 липня 2019, 12:30  •  8377 перегляди
В Україні заборонили імуностимулятор

В Україні заборонили імуностимулятор

14 липня 2019, 12:22  •  21678 перегляди
В Україні антисептик потрапив під часткову заборону

В Україні антисептик потрапив під часткову заборону

14 липня 2019, 12:17  •  17525 перегляди
МОЗ пропонує заборонити продаж окремих тютюнових виробів

МОЗ пропонує заборонити продаж окремих тютюнових виробів

14 липня 2019, 12:13  •  17335 перегляди
Українців попередили про можливу емоційну нестійкість через погоду

Українців попередили про можливу емоційну нестійкість через погоду

14 липня 2019, 12:00  •  15563 перегляди
Киянам розповіли про погоду на тиждень

Киянам розповіли про погоду на тиждень

14 липня 2019, 11:55  •  14380 перегляди

МОЗ пропонує змінити дизайн пачок цигарок

Міністерство охорони здоров'я пропонує збільшити площу попереджень про шкоду куріння на пачках цигарок. Про відповідну ініціативу повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає УНН.

Здоров'я • 14 липня 2019, 13:02  •  17284 перегляди
МОЗ пропонує змінити дизайн пачок цигарок

МОЗ запропонувало прирівняти електронні сигарети до традиційного куріння

Міністерство охорони здоров'я пропонує електронні сигарети прирівняти до традиційного куріння. Про відповідну ініціативу повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає УНН.

Здоров'я • 14 липня 2019, 13:01  •  17735 перегляди
МОЗ запропонувало прирівняти електронні сигарети до традиційного куріння

На Сумщині впав вертоліт, пілот загинув

Сьогодні о 15 год. 29 хв. до ДСНС надійшла інформація про те, що поблизу с. Яблучне Великописарівського району Сумської області під час проведення робіт з обприскування полів сталося падіння вертольоту МІ-2. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС.

Кримінал та НП • 14 липня 2019, 12:56  •  16522 перегляди
На Сумщині впав вертоліт, пілот загинув

Київ знову затопило

Після рясної зливи в Києві сьогодні вдень затопило окремі вулиці міста. Про це повідомляють користувачі в соцмережах, передає УНН.

Київ • 14 липня 2019, 12:50  •  30389 перегляди
Київ знову затопило

Синхроністки принесли Україні першу нагороду на ЧС з водних видів спорту

В рамках чемпіонату світу з водних видів спорту в корейському місті Кванджу представниці України вибороли дебютну для країни нагороду, повідомляє УНН з посиланням на сайт Чемпіонату.

Спорт • 14 липня 2019, 12:30  •  8377 перегляди
Синхроністки принесли Україні першу нагороду на ЧС з водних видів спорту

В Україні заборонили імуностимулятор

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського препарату "Глутоксим". Про це повідомляє УНН з посиланням на розпорядження Держлікслужби.

Здоров'я • 14 липня 2019, 12:22  •  21678 перегляди
В Україні заборонили імуностимулятор

В Україні антисептик потрапив під часткову заборону

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського препарату "Септил плюс". Про це повідомляє УНН з посиланням на розпорядження Держлікслужби.

Здоров'я • 14 липня 2019, 12:17  •  17525 перегляди
В Україні антисептик потрапив під часткову заборону

МОЗ пропонує заборонити продаж окремих тютюнових виробів

Міністерство охорони здоров'я України пропонує на законодавчому рівні заборонити продаж окремих тютюнових виробів. Про відповідну ініціативу повідомила прес-служба МОЗу, передає УНН.

Здоров'я • 14 липня 2019, 12:13  •  17335 перегляди
МОЗ пропонує заборонити продаж окремих тютюнових виробів

Українців попередили про можливу емоційну нестійкість через погоду

Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні з 14 по 18 липня будуть фіксуватися переважно субкомфортні погодні умови. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Здоров'я • 14 липня 2019, 12:00  •  15563 перегляди
Українців попередили про можливу емоційну нестійкість через погоду

Киянам розповіли про погоду на тиждень

Сьогодні у Києві мінлива хмарність. Короткочасні дощі. Вітер переважно західний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень близько 20°. Про це УНН повідомили в Українському Гідрометцентрі.

Київ • 14 липня 2019, 11:55  •  14380 перегляди
Киянам розповіли про погоду на тиждень