Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 14 грудня 2019 21:12
Новини: Політика
31725

Міжнародний іспит для студентів-медиків хочуть скасувати через суд

Міжнародний іспит для студентів-медиків хочуть скасувати через суд

КИЇВ. 16 липня. УНН. Студентка ХНУ імені В.Н.Каразіна та депутат Валерій Писаренко позвалися до суду з проханням скасувати міжнародний іспит з основ медицини для студентів-медиків. Про це УНН повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду міста Києва.

Так, у суді відкрили провадження в адміністративній справі про скасування міжнародного іспиту з основ медицини для студентів-медиків, що був затверджений постановою Кабінету міністрів України від 28 березня 2018 року №334.

Відповідачем у справі визначено Кабінет міністрів України.

Позивачі зазначають, що запроваджений міжнародний іспит з основ медицини базується на програмах іноземних освітніх агентств забезпечення якості вищої освіти, в той час як КМУ досі не затверджено перелік іноземних агентств, сертифікати яких визнаються в Україні. На думку позивачів, у такій ситуації мають місце порушення Закону України "Про вищу освіту" та конституційного права громадян України на вищу освіту.

Суд ухвалив розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 13 серпня 2019 року.

Нагадаємо, у майбутньому навчальному році за державний кошт зможуть навчатися 4,5 тис. студентів-медиків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram