Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15660

У МВС заявили про втручання Росії на всіх рівнях

У МВС заявили про втручання Росії на всіх рівнях

КИЇВ. 18 липня. УНН. Втручання Російської Федерації в українські політичні процеси на всіх рівнях нікуди не зникало протягом 5 років. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у Києві під час брифінгу щодо роботи підрозділів МВС під час позачергових виборів до Верховної Ради, передає кореспондент УНН.

"Втручання Російської Федерації, при чому на всіх рівнях, нікуди, на жаль, не зникало протягом усіх 5 років. Не хочу наголошувати на тому, що ми намагалися з 2014 року докричатися до колишнього керівництва держави, що захист інформаційної безпеки на сьогодні є ключовим елементом захисту національної безпеки України. Багато вдалося зробити спільними підрозділами Нацполіції, СБУ, але втручання Росії сьогодні є очевидним хоча б з огляду на політичні сили, які беруть участь у виборчому процесі, і хто ці політичні сили очолює", - сказав Шкіряк, відповідаючи на питання щодо російського втручання у вибори в парламент.

З його слів, що стосується глобальних викликів, то безумовно, вони також нікуди не ділися.

"Нещодавно СБУ зробила заяву відносно інформаційного втручання в сервери тощо. Вони на сьогодні не фіксують, у мене нема такої інформації, але мушу сказати, що і підрозділи кіберполіції, які здійснюють безпосередній захист в т.ч. інформаційних серверів ЦВК, працюють ефективно, і ми сподіваємося, що спроби впливу будуть припинені", - додав радник міністра.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Данилюк заявляв, що під час позачергових парламентських виборів очікується збільшення намірів здійснити протиправні втручання, аж до спеціальних кібероперацій, особливо з боку Росії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram