Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
17850

Українців найбільше турбує боротьба з корупцією — соцдослідження

Українців найбільше турбує боротьба з корупцією — соцдослідження

КИЇВ. 18 липня. УНН. Найбільше опитаних українців турбує боротьба з корупцією, підвищення зарплат, пенсій та зниження тарифів на комунальні послуги. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, передає УНН.

"Відповідаючи на запитання, які проблеми країни турбують їх найбільше, найчастіше респонденти називають боротьбу з корупцією (46,6%), підвищення зарплат, пенсій (46,1%), зниження тарифів на комунальні послуги (43,9%), вирішення проблеми Донбасу (41,9%)", - йдеться у повідомленні.

Стосовно ж проблем, які є найважливішими для них особисто, то помітно частіше за інші проблеми називаються зниження тарифів на комунальні послуги (64,2%), підвищення зарплат, пенсій (63,0%).

Довідка: дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 17 липня 2019 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Раніше УНН повідомляв, що, за даними опитування, українці вважають найбільшою проблемою держави корупцію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram