Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
19185

З початку виборчої кампанії київська поліція відкрила майже 40 кримінальних проваджень

КИЇВ. 20 липня. УНН. З початку виборчого процесу київська поліція відкрила 38 кримінальних проваджень. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу поліції Києва.

"За фактами порушень виборчого процесу слідчі підрозділи розслідують 38 кримінальних проваджень, серед яких сім - за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права), сім - за ст. 296 (Хуліганство), три - за ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), два - за ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) та інші", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, поліцейські склали на правопорушників 155 адміністративних протоколів.

"Водночас працівники поліції склали 79 адміністративних протоколів за ст. 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях), 52 - за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), 3 - за ст. 212-9 (Порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів) Кодексу України про адміністративні правопорушення",- зазначається в повідомленні.

Також під час виборчих перегонів найбільша кількість правопорушень була пов'язана із незаконною агітацією - 354 випадки, можливий підкуп виборців - 51, хуліганство - 41, конфлікти - 40, перешкоджання виборчому праву - 16, пошкодження майна - 9.

Нагадаємо, у липні правоохоронці отримали 4389 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Джерело: УНН