14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
92460

"Слуга народу" збирається судитись за результати на десяти округах

"Слуга народу" збирається судитись за результати на десяти округах

КИЇВ. 22 липня. УНН. Партія "Слуга народу" планує через суд встановлювати результати парламентських виборів на 10 округах. Про це заявив голова передвиборчого штабу Олександр Корнієнко під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

"Є близько 10 округів, на яких, як ми і прогнозували, є певні проблеми. Підкупи були більш ніж по 30 округах зафіксовані, але вплинути на результат вони можуть на 10 округах. Власне, на цих округах зараз збирається матеріал для звернень в окружну комісію, потім – для судових розглядів, а потім звернень до ЦВК зі скаргами щодо визнання результатів на окремих дільницях недійсними або невизнання взагалі результатів по округу", - зазначив Корнієнко.

За його словами, зокрема, мова йде про 78 округ у Запорізькій області, де було зафіксовано багато випадків підкупу виборців і в результаті – понад 3000 недійсних бюлетенів. На 69 окрузі, на якому програє Сергій Пашинський, як зазначив Корнієнко, тривають "незрозумілі події з комісією" і з'являються "тітушки".

Позов очікується також і у зв'язку із масовими порушеннями і підкупом на 68-69 округах на Закарпатті. Також глава штабу розповів про масові факти підкупу на Луганщині, де один з кандидатів, традиційно вже, роздавав цукор виборцям.

При цьому він додав, що всього партія отримала 416 повідомлень про порушення від громадян, спостерігачів тощо.

Нагадаємо, серйозних розбіжностей між даними Центральної виборчої комісії і даними спостерігачів немає.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram