Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 10 грудня 2019 01:48
36570

Забудовник показав прогрес у зведенні ЖК Mirax

КИЇВ. 23 липня. УНН. Продовжується зведення нового багатофункціонального комплексу Mirax по вул. Глибочицькій, 43 у Шевченківському районі столиці. У ХК "Київміськбуд" показали, як відбувається процес зведення комплексу у липні, повідомляє УНН.

На сьогодні у будинку №1, секція А, проходить монтаж вікон на 4-му, 14-16-му поверхах. Роблять штукатурку стін 4-го й 5-го поверхів. Проходить влаштування люльок для монтажу вентильованого фасаду. У будинку №1, секція Б, продовжуються роботи з облаштування пальового поля.

У будинку №2, секція А, проходить облаштування кладки на 18-19-му поверхах. Штукатурні роботи проходять на 2-4 поверхах. Відбувається облаштування мокрого фасаду у місцях холодних переходів. У будинку №2, секція Б, проходить облаштування вертикальних елементів 3-го поверху. У будинку №2, секція В, продовжуються роботи з облаштування пальового поля.

У будинку №3, секція А, проходять підготовчі роботи перед влаштуванням гідроізоляції. У будинках №3, секція В, та №4, секція А, продовжуються роботи з влаштування пальового поля.

У будинку №4, секція В, проходить облаштування вертикальних елементів першого поверху. Продовжуються роботи в паркінгу: виконуються монолітні роботи, виконано вертикал першого рівня. Починають армувати плиту-спіраль з 1-го до 2-го рівня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram