14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
30390

Кабмін сьогодні планує змінити порядок формування оборонного замовлення

Кабмін сьогодні планує змінити порядок формування оборонного замовлення

КИЇВ. 24 липня. УНН. Кабінет міністрів сьогодні планує внести зміни до Порядку формування оборонного замовлення і здійснення контролю за його виконанням. Про це йдеться у порядку денному засідання уряду 24 липня, передає УНН.

Згідно з порядком денним, уряд планує ухвалити проект постанови "Про внесення змін до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням". Доповідачем із цього питання визначений перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Окрім того, Кабмін збирається ухвалити проект постанови "Про визначення державної установи "Професійні закупівлі" централізованою закупівельною організацією", нормативний акт щодо плану організації виконання указу Президента "Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної, ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської області", а також ухвалити план організації заходів покращення доступу до мобільного інтернету.

Також уряд планує змінити склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посад директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Окрім цього, у порядку денному стоїть низка нормативних актів щодо угод із деякими країнами Перської затоки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 10 липня розглянув проект закону про професійно-технічну освіту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram