Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
45810

В Україні хочуть встановити нові туалети у зонах відпочинку через кожні 700 метрів

В Україні хочуть встановити нові туалети у зонах відпочинку через кожні 700 метрів

КИЇВ. 24 липня. УНН. В Україні наразі вивчається можливість унормування обов’язкового проектування в достатній кількості сучасних громадських вбиралень при новому будівництві або реконструкції парків та пляжів. Про це зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає УНН із посиланням на прес-службу Мінрегіону.

"Банальна проблема знайома всім – відсутність туалетів у парках, на пляжах та інших зонах відпочинку. Сьогодні таких дуже багато, якщо не більшість. Зараз ми переглядаємо будівельні норми щодо благоустрою, й одна з важливих пропозицій змін – обов’язково влаштовувати у всіх парках, на пляжах та інших рекреаційних зонах сучасних вбиралень в достатній кількості. Наприклад, через кожні 700 метрів", – сказав Парцхаладзе.

За його словами, в таких громадських місцях краще влаштовувати не біотуалети, а вакуумні санвузли, які є більш прийнятними та зручними у використанні. Тим паче, що їх встановлення не залежить від наявності централізованої каналізації, вони чистіші й кращі в експлуатації, додав він.

Парцхаладзе також підкреслив важливість дотримання державних будівельних норм щодо інклюзивності при влаштуванні таких санвузлів.

"Зокрема, обов’язкове обладнання спеціальних універсальних кабін для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп і проектування сповивальних столиків для немовлят", - зазначили у міністерстві.

Нагадаємо, з серпня у великих супермаркетах обов’язково проектуватимуть туалети для відвідувачів.

А вже з 1 вересня при будівництві станцій метро мають обов’язково передбачатися туалети для пасажирів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram