Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Спорт
24735

Перша зустріч з Багатскісом: збірна України зібралася на відкрите тренування

Перша зустріч з Багатскісом: збірна України зібралася на відкрите тренування

КИЇВ. 25 липня. УНН. Чоловіча національна збірна України з баскетболу під орудою Айнарса Багатскіса провела відкрите тренування на зборі в Пущі-Водиці, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Всі гравці, які були викликані на збір, працюють у повноцінному режимі, готуючись до контрольних матчів проти збірної Білорусі.

Серед баскетболістів опинились такі старожили команди, як В'ячеслав Кравцов, Олександр Липовий, Денис Лукашов, Максим Пустозвонов і В'ячеслав Бобров, а також гравець із клубу НБА "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк.

"Я погодився очолити збірну України з однієї причини - це для мене виклик. Думаю, що зі збірною України ми можемо зробити великі справи. Як тренер, я готовий до будь-яких викликів - мене зобов'язує ситуація. Нашим завданням є вихід на чемпіонат Європи, де ми вже будемо ставити окремі завдання. Може бути, з боку здається, що група у нас проста, але вона проста для всіх команд. Я б не сказав, що у нас є явний лідер. Словенія - чемпіон Європи, але ми знаємо, як ця збірна закінчила кваліфікацію ЧС. Найважливіше те, як ми зберемося, як будемо готуватися ці пару днів перед матчами, як будемо налаштовуватись і як будемо грати. Те, як буде грати суперник - це другорядне. Я це говорив і в збірній Латвії, і в клубах", - розповів новий наставник збірної Багатскіс.

Також латвійський фахівець назвав бажаний стиль, який би хотів привити "жовто-блакитним", і про найсильнішу ланку нашої команди: "я б хотів, щоб ми грали агресивно на обох сторонах майданчика зі швидким переходом в атаку, але найголовніше, хотілося б, щоб ми грали розумно. Ми повинні бути жорсткими і десь грубими на полі і, як я бачу, ми можемо так грати. Ми далеко не стара команда, у нас є досвідчені гравці, але всі вони знають, як грати швидко. Головний мій головний біль - це одна з найкращих ліній центрових української збірної. Тут центрових вистачає на 2,5 команди і це вже наше з тренерами завдання, розібратися, як ми будемо їх використовувати".

Додамо, чоловіча збірна України наступні офіційні матчі проведе лише у лютому 2020 року, але вже 27 та 28 липня зіграє в Мінську дві контрольні гри проти команди Білорусі.

Джерело: УНН