Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
У цьому році частка українського експорту товарів до країн ЄС становить 42%

У цьому році частка українського експорту товарів до країн ЄС становить 42%

28 серпня 2019, 17:24  •  10156 перегляди
Звільнено очільників поліції у чотирьох областях

Звільнено очільників поліції у чотирьох областях

28 серпня 2019, 17:13  •  32213 перегляди
Зеленський і Меркель провели телефонну розмову – посол

Зеленський і Меркель провели телефонну розмову – посол

28 серпня 2019, 17:01  •  10738 перегляди
Вишинського звільнили з-під варти для обміну у форматі "35 на 35" – ГПУ

Вишинського звільнили з-під варти для обміну у форматі "35 на 35" – ГПУ

28 серпня 2019, 16:52  •  17023 перегляди
Киян попросили прибрати могили тварин на Русанівці

Киян попросили прибрати могили тварин на Русанівці

28 серпня 2019, 16:38  •  34386 перегляди
Промоутер спрогнозував перемогу нокаутом Кемпбелла у бою з Ломаченком

Промоутер спрогнозував перемогу нокаутом Кемпбелла у бою з Ломаченком

28 серпня 2019, 16:19  •  24662 перегляди
Нова Рада: Хто? Що? Де? Коли? Відповідаємо на головні питання про ВР 9 скликання

Нова Рада: Хто? Що? Де? Коли? Відповідаємо на головні питання про ВР 9 скликання

28 серпня 2019, 16:18  •  24960 перегляди
Став відомий порядок денний першого робочого засідання ВР 9 скликання

Став відомий порядок денний першого робочого засідання ВР 9 скликання

28 серпня 2019, 16:18  •  17406 перегляди
Українці вже 4 роки їдять м'ясо з чумою - експерт

Українці вже 4 роки їдять м'ясо з чумою - експерт

28 серпня 2019, 16:09  •  18604 перегляди
Стало відомо, о котрій розпочнеться робоче засідання нової Ради

Стало відомо, о котрій розпочнеться робоче засідання нової Ради

28 серпня 2019, 16:07  •  10112 перегляди

У цьому році частка українського експорту товарів до країн ЄС становить 42%

За перше півріччя 2019 року частка українського експорту товарів до країн ЄС становить 42%. Про це заявив перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Економіка • 28 серпня 2019, 17:24  •  10156 перегляди
У цьому році частка українського експорту товарів до країн ЄС становить 42%

Звільнено очільників поліції у чотирьох областях

Начальники головних управлінь Національної поліції у Закарпатській, Львівській, Житомирській і Запорізькій областях були звільнені з посад. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Нацполіцїі.

Політика • 28 серпня 2019, 17:13  •  32213 перегляди
Звільнено очільників поліції у чотирьох областях

Зеленський і Меркель провели телефонну розмову – посол

Сьогодні відбулася телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського і канцлера Німеччини Ангели Меркель. Про це повідомив посол України в ФРН Андрій Мельник у Twitter, передає УНН.

Політика • 28 серпня 2019, 17:01  •  10738 перегляди
Зеленський і Меркель провели телефонну розмову – посол

Вишинського звільнили з-під варти для обміну у форматі "35 на 35" – ГПУ

Звільнення керівника "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського з-під варти відбулося в рамках підготовки до обміну "35 на 35". Про це повідомила речниця генерального прокурора Лариса Сарган у Twitter, передає УНН.

Політика • 28 серпня 2019, 16:52  •  17023 перегляди
Вишинського звільнили з-під варти для обміну у форматі "35 на 35" – ГПУ

Киян попросили прибрати могили тварин на Русанівці

Через будівництво нового колектора неподалік Русанівського кладовища тварин киян попросили перепоховати тварин до 10 вересня. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу КМДА.

Київ • 28 серпня 2019, 16:38  •  34386 перегляди
Киян попросили прибрати могили тварин на Русанівці

Промоутер спрогнозував перемогу нокаутом Кемпбелла у бою з Ломаченком

Промоутер 31-річного британця Люка Кемпбелла Едді Хірн прокоментував майбутній поєдинок його боксера проти українського володаря чемпіонських поясів за версіями WBA і WBO в легкій вазі Василя Ломаченка, повідомляє УНН з посиланням на Youtube-канал Xicana Boxing.

Спорт • 28 серпня 2019, 16:19  •  24662 перегляди
Промоутер спрогнозував перемогу нокаутом Кемпбелла у бою з Ломаченком

Нова Рада: Хто? Що? Де? Коли? Відповідаємо на головні питання про ВР 9 скликання

.

Політика • 28 серпня 2019, 16:18  •  24960 перегляди
Нова Рада: Хто? Що? Де? Коли? Відповідаємо на головні питання про ВР 9 скликання

Став відомий порядок денний першого робочого засідання ВР 9 скликання

Перше пленарне робоче засідання Верховної Ради 9-го скликання почнеться завтра о 13 годині, повідомляє УНН.

Політика • 28 серпня 2019, 16:18  •  17406 перегляди
Став відомий порядок денний першого робочого засідання ВР 9 скликання

Українці вже 4 роки їдять м'ясо з чумою - експерт

Чотири роки українці споживають м’ясо зі збудником африканської суми свиней (АЧС). Про це йдеться в заяві “Асоціації тваринників України”, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби асоціації.

Економіка • 28 серпня 2019, 16:09  •  18604 перегляди
Українці вже 4 роки їдять м'ясо з чумою - експерт

Стало відомо, о котрій розпочнеться робоче засідання нової Ради

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що перше робоче засідання сесії Верховної Ради 9-го скликання розпочнеться о 13:00. Про це він сказав у середу під час брифінгу після завершення заключного засідання підготовчої депутатської групи, передає кореспондент УНН.

Політика • 28 серпня 2019, 16:07  •  10112 перегляди
Стало відомо, о котрій розпочнеться робоче засідання нової Ради