Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
46785

Гончарук висловився з приводу відносин з Росією

Гончарук висловився з приводу відносин з Росією

Олексій Гончарук

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Успіх України це і є відповідь Росії в умовах її агресії. При цьому РФ залишатиметься сусідньою з Україною державою, і потрібно усвідомити, як співіснувати з цією великою країною надалі. Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час конференції YES у сбуоту, передає кореспондент УНН.

"Найкраща відповідь будь-якому агресору - це наш власний успіх, і нам потрібно продемонструвати, що ми успішні. Ми як уряд будемо концентруватися на тому, щоб максимально швидко зробити Україну успішною країною. Це наша асиметрична відповідь будь-якій агресії зараз", - сказав Гончарук.

Проте, він зауважив, що Росія залишатиметься сусідньою з Україною державою. Прем'єр додав, що необхідно усвідомлювати, як співіснувати надалі, і Кабмін в цьому має бути прагматичний.

"Наші погляди з часів Майдану насправді в цьому плані ніяк не змінилися, але це ніяк не відміняє того, що Росія - це наш найбільший сусід, і просто потрібно усвідомити, як співіснувати з цією великою країною надалі", - сказав Гончарук.

Нагадаємо, Гончарук розповів про головне завдання нового уряду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram