Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27690

Пристайко розповів про своє бачення "творчих підходів" на Донбасі

Пристайко розповів про своє бачення "творчих підходів" на Донбасі

Вадим Пристайко

КИЇВ. 14 вересня. УНН. На Донбасі можливо застосувати творчі підходи, і новий уряд має кілька таких ідей, але вони можуть бути застосовані лише в разі забезпечення безпеки в регіоні. Про це заявив голова МЗС України Вадим Пристайко на 16-й щорічній зустрічі YES, передає кореспондент УНН.

"Щонайменше ми повинні бути чесними, і чесними з собою, нагадуючи собі, що ми про щось домовилися. Ми можемо ненавидіти це, але ми повинні йти до самого кінця. Ми не хочемо кидати ідею креативного підходу (вирішення конфлікту на Донбасі - ред.). І ви знаєте, ми вчимося на досвіді різних країн, намагаючись зрозуміти, що можна зробити, який творчий підхід можна застосувати тут, шукаємо ми те, що називаємо "інформаційним поверненням" (the informational pushback)", - повідомив міністр.

"У нас є така ідея, ми створимо станції у кожному крихітному маленькому місті, намагаючись розповісти місцевим жителям про те, що тут відбувається, чого намагається досягти Київ. Чи збираємося ми відкрити наші серця якомога ширше, щоб достукатися до сердець і умів людей? Так, це теж можливо", - додав він.

З його слів, "у нас є всі ці творчі підходи".

"Зрештою, яким би творчий підхід не був тут, ми повинні подумати про тверду безпеку, яка повертає нас до початку розмови: чи дозволяє безпека нам бути творчими взагалі?" - підсумував голова МЗС.

Нагадаємо, голова ОБСЄ Лайчак заявив, що мінський формат під сумнів ставлять незацікавлені в закінченні війни.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram