Чинний чемпіон України зазнав поразки у матчі-відкритті УХЛ

Київ  •  УНН

14 вересня 2019, 20:01  •  10116 перегляди

КИЇВ. 15 вересня. УНН. На льоду "Альтаїр" відбувся матч-відкриття сезону 2019/20 Української хокейної ліги - між "Донбасом" і "Дніпром", повідомляє УНН з посиланням на сайт Ліги.

Перший удар в сторону воріт, який був нанесений в першому періоді, трапився лише на 5 хвилині гри (у виконанні Віталія Ляльки). До цього обидві команди не проявляли бурхливої активності.

Через пару хвилин, несподівано для вболівальників "Донбасу", забили гості. Відзначився Денис Васеленко. Але, не встигла секундна стрілка зробити повне коло, як Володимир Романенко, після удару Віталія Ляльки, зрівнює рахунок - 1:1. Далі гра пішла на зустрічних курсах. Команди мали небезпечні моменти, але надійно грали воротарі - Петров і Горячевських.

Через 5 хвилин обидві команди знову обмінялися шайбами. Тільки тепер першими забили донеччани, а херсонці, змушені були відіграватися - 2:2.

Здавалося перший період так і завершитися з нічийним рахунком. Але, за хвилину до кінця першого періоду, коли "Дніпро" отримав чисельну перевагу в 2 гравця, новачок херсонців Мікс Ліпсбергс, виводить гостей вперед - 2:3.

Розв'язка гри наступила в третьому періоді, коли відразу після початку гри (граючи в меншості) "Донбас" зрівняв рахунок, завдяки точному удару Іллі Коренчука. А потім, і вийшли вперед (гол на рахунку Олександра Костікова) - 4:3. За 2 хвилини до кінця матчу зрівняли рахунок суперники (дубль на рахунку Мікса Ліпсбергса), і перевели гру в додатковий час.

В овертаймі сильнішими виявилися гості. За двадцять секунд до кінця додаткової п'ятихвилинки Сергій Дорофєєв закинув переможну шайбу в матчі. Підсумковий рахунок першої гри нового сезону чемпіонату - 4:5 на користь "Дніпра".

Відзначимо, що в інших матчах "Кременчук" прийматиме "Білий Барс", а "Крижані Вовки" змагатимуться із МХК "Динамо".

14 вересня 2019, 19:23  •  8328 перегляди
У французькому Нанті затримали 30 "жовтих жилетів"

Спорт • 14 вересня 2019, 20:01  •  10116 перегляди

Внаслідок стрілянини на станції метро у Сіетлі одну людину було вбито, двох поранено. Про це повідомляє УНН з посиланням на Seattle Times.

Новини Світу • 14 вересня 2019, 19:54  •  11320 перегляди

У Челябінській області Росії в підвалі приватного будинку загинули чотири людини, в тому числі підліток. Причиною стало отруєння газом від гнилої картоплі, повідомило джерело в екстрених службах і глава району Юрій Лисяков. Про це передає УНН з посиланням на ТАСС.

Новини Світу • 14 вересня 2019, 19:36  •  27314 перегляди

У суботу о 11:49 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про загорання сухої трави у Царичанському районі за межами села Березівка. Про це повідомляє УНН з посиланням на Головне управління ДСНС Україниу Дніпропетровській області.

Кримінал та НП • 14 вересня 2019, 19:23  •  8328 перегляди

У французькому місті Нанті в ході протестів "жовтих жилетів" поліція затримала 30 осіб. Про це повідомляє УНН з посиланням на радіостанцію France Info.

Новини Світу • 14 вересня 2019, 19:09  •  8050 перегляди

Прокуратура Бельгії, отримала інформацію, що міністр закордонних справ країни Дідьє Рейндерс причетний до відмивання грошей. Про це повідомляє УНН з посиланням на L'Echo.

Новини Світу • 14 вересня 2019, 18:55  •  7244 перегляди

У Козятині (Вінницька область) до лікарні з симптомами отруєння госпіталізували 15 учнів та 5 працівників школи. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу поліції області.

Кримінал та НП • 14 вересня 2019, 18:34  •  10770 перегляди

Росія має відігравати конструктивну участь у переговорах з імплементації Мінських домовленостей з метою припинення розпочатого та розпалюваного нею конфлікту на Сході України. Про це заявили під час спільної зустрічі 13 вересня у Відні постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілморт та очільниця місії Франції при ОБСЄ Крістін Фаже, повідомляє сайт американської місії, інформує УНН.

Суспільство • 14 вересня 2019, 18:18  •  15086 перегляди

Внаслідок численних поранень, отриманих під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил, помер військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗС України. Про це повідомляє УНН з посиланням на командування Сил спеціальних операцій ЗС України у Facebook.

Суспільство • 14 вересня 2019, 17:56  •  10354 перегляди

У суботу вранці в Ярославській області Росії сталося зіткнення пасажирського рейсового автобуса на трасі Ярославль - Іваново з вантажівкою. Згідно ГІБДД і МНС Росії, в аварії загинули семеро людей. Кількість постраждалих - 28 осіб, повідомили в прес-службі управління МВС по регіону, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Новини Світу • 14 вересня 2019, 17:35  •  11163 перегляди