Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
177840

Китайським сім'ям виділили субсидії на покупку свинини, яка подорожчала

Китайським сім'ям виділили субсидії на покупку свинини, яка подорожчала

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Влада Китаю виставила на аукціон 10 тис. тонн замороженої свинини. Про це пише euromeatnews, передає УНН.

"М'ясо перебуває у державних резервах, і було імпортовано з США, Великої Британії, Данії, Німеччини, Франції та Чилі", - йдеться у повідомленні.

Сьогодні Китай імпортує 25% світових обсягів м'яса у відчайдушній спробі контролювати кризу тваринного білка на внутрішньому ринку. Вона пов'язана зі зниженням виробництва продукту на тлі африканської чуми свиней (АЧС) у країні.

"За останні 12 місяців Китай втратив більш ніж 150 млн свиней, що становить 30% загального поголів'я Піднебесної і 15% світового поголів'я", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівській області через АЧС знищили майже 73 тис. свиней

Окрім того, через АЧС ціни на свинину у Китаї виросли на 50%, і для багатьох жителів країни продукт стає все менш доступним.

"Крім аукціону, сім'ї, які не можуть дозволити собі купувати свинину, отримали у цілому 452 млн доларів у вигляді субсидій від уряду", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, ціни на свинину в Україні також зростають. Серед причин АЧС, яка за останні 6 років вразила всі без винятку регіони країни.

Уточнимо, що за оцінками Сергія Тригубенка, свинина в Україні коштує вже дорожче, ніж у ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram