Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 14 листопада 2019 08:25
Новини: Політика
25560

Рада запровадила єдиний рахунок для сплати податків і зборів

Рада запровадила єдиний рахунок для сплати податків і зборів

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Законодавці ухвалили в цілому законопроекти 1049 і 1051 щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такі рішення підтримали 255 і 274 народних депутатів відповідно, передає кореспондент УНН.

Проект закону 1049 про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також проект закону 1051 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування направлені на ефективне функціонування єдиного рахунку та встановлення заборони щодо звернення стягнення та накладення арешту на кошти на такому єдиному рахунку платників податків.

При цьому, застосування такого рахунку буде цілком добровільним – за бажанням платника податків. На думку авторів законопроектів, їх ухвалення сприятиме спрощенню ведення бізнесу, налагодженню партнерських відносин між бізнесом та контролюючими органами.

Нагадаємо, 13 вересня законодавці ухвалили за основу законопроекти 1049 і 1051 щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram