Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 23 лютого 2020 06:29
19635

Зміни до закону щодо підтримки родин загиблих воїнів АТО/ООС підготують до 15 листопада - Президент

Зміни до закону щодо підтримки родин загиблих воїнів АТО/ООС підготують до 15 листопада - Президент

Володимир Зеленський на зустрічі з родинами загиблих воїнів АТО/ООС

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Зміни до Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", спрямовані на підтримку членів родин загиблих учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, повинні бути підготовлені до 15 листопада, повідомляє УНН з посиланням на сайт Глави держави.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з рідними воїнів, загиблих під час захисту територіальної цілісності та незалежності Української держави у зоні проведення АТО/ООС, яка відбулася в Кабінеті міністрів 14 жовтня ввечері після повернення Глави держави з робочої поїздки до Донецької області.

"Зміни до Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", спрямовані на підтримку членів родин загиблих учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, повинні бути підготовлені до 15 листопада", йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі обговорили низку питань, які нині стоять перед учасниками бойових дій, їхніми рідними та близькими, родинами загиблих українських героїв. Зокрема, учасники обмінялися думками щодо змін до закону про статус ветеранів та їхні соціальні гарантії. Родичі військових звернулися до Глави держави з проханням підтримати зміни до законодавства, що напрацьовані спільно з профільним міністерством, рідними загиблих воїнів, громадськими організаціями та активістами.

Серед ініціатив, які озвучували присутні, зокрема, чітке формулювання поняття "члени сімей загиблих в АТО/ООС" та соціальні гарантії для них. Також обговорювалося питання матеріальної підтримки та допомоги дружинам, дітям і батькам загиблих воїнів. Порушувалося й питання забезпечення пільгового проїзду для цієї категорії громадян, адже часто члени сімей військовослужбовців стикаються з несправедливими відмовами, тощо.

Нагадаємо, Зеленський на Донеччині вручив нагороди військовослужбовцям.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram