Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
45180

Уряд ухвалив законопроект щодо гуртожитків

Уряд ухвалив законопроект щодо гуртожитків

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. На засіданні у середу уряд ухвалив законопроект, який має допомогти у вирішенні проблеми українців, які живуть в гуртожитках. Про це на брифінгу за підсумками засідання Уряду повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає кореспондент УНН.

"Ми розглянули дуже важливе питання, певним чином запропонували вирішити проблеми людей, які живуть в гуртожитках. У нас багато людей, які живуть в гуртожитках, які раніше, ще за радянської доби були побудовані і належали до того чи іншого майнового комплексу", - сказав Гончарук.

З його слів, далеко не завжди ці гуртожитки були нормально передані у власність громади або держави.

"Як наслідок, люди, які там живуть, далеко не завжди мають можливість нормально це приватизувати. Сьогодні ми ухвалили законопроект, який ми подамо до парламенту, який має вирішити це, вдосконалити окремі процедури, ми там певні навіть кошти передбачили на те, щоб компенсувати невід’ємні покращення, які були здійснені в цих гуртожитках, для того щоб дати можливість людям, які там проживають, спокійно приватизувати ту частину нерухомості, на яку вони мають право", - повідомив прем’єр.

Нагадаємо, надвечір 5 жовтня у другому гуртожитку Національного технічного університету “Дніпровська політехніка” у Дніпрі тріснула одна зі стін будівлі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram