Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 09 грудня 2019 00:16
Новини: УНН Lite
65940

В Одесі іноземець на ім'я Хуй став кандидатом наук

В Одесі іноземець на ім'я Хуй став кандидатом наук

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Громадянин Соціалістичної Республіки В’єтнаму Ву Нгок Хуй успішно захистив дисертацію в Одеському національному політехнічному університеті. Про це журналісту УНН повідомив проректор із міжнародних зв’язків Одеського національного політехнічного університету В'ячеслав Шобік.

"Так, 10 жовтня він успішно захистив дисертацію. Одноголосно визнали, що його результати заслуговують отримання ступеню кандидата технічних наук", - сказав Шобік.

За його словами, дисертація була пов’язана з IT-технологіями.

Водночас, видання "Думська" повідомляє, що Ву Нгок Хуй вибрав темою дисертації "Моделі і методи динамічного формування контенту в залежності від характеристик системи прийому-передачі".

Додамо, минулого року Київський районний суд Одеси задовольнив позов Ву Нгок Хуя, який вимагав коректно вказати його ім’я українською у дипломі Одеського національного політехнічного університету.

У в'єтнамському паспорті іноземець записаний як Vu Ngoc Huy, що в українській посвідці на проживання транслітерували як Ву Нгок Хуй. В університет його зараховували по візі на в'їзд в Україну, в якій ім'я записали з помилкою – Хиу. Згодом цей варіант перейшов і в диплом.

Також додамо, що Хуй – це особисте ім'я чоловіка, означає "яскравий, що світиться". Його прізвище - Ву, а Нгок — так зване середнє ім'я.

Нагадаємо, названо найпопулярніші імена, якими українці називали дітей у першій половині 2019 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram