14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
42600

Мінфін переводить в електронну форму всі договори на ProZorro

Мінфін переводить в електронну форму всі договори на ProZorro

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Міністерство фінансів переводить в електронну форму всі договори на ProZorro, що дозволить, у тому числі, підписувати договори онлайн. Про це заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова під час презентації проекту "Е-контракти", передає кореспондент УНН.

"Сьогодні ми даємо старт проекту – у нас з'являється "Е-контрактинг", який повністю переведе всі договори, які укладаються на ProZorro і які ми бачимо в Казначействі в повноцінну електронну форму. Це не тільки зручність у даних і їх використанні, це ще й великий подарунок усім бухгалтерам країни і головним розпорядникам, тому що тепер після виграшу тендеру і укладенню договорів можна буде ці договори там же і підписати", - зазначила Маркарова.

За її словами, наразі, незважаючи на те, що система онлайн продажів передбачає доступ до всіх контрактів, які укладаються через неї, отримати їх можна виключно в PDF-форматі, а не в машиночитному.

Нагадаємо, наприкінці вересня українцям пообіцяли портал та мобільний додаток "Дія", над яким працюють у межах створення бренду цифрової держави.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram