Неділя, 17 листопада 2019 14:48
17700

Перший гол Маліновського за "Аталанту" не допоміг італійцям уникнути поразки від "Манчестер Сіті"

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. У третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів відбулося протистояння гравців збірної України – "Манчестер Сіті" приймав італійську "Аталанту", повідомляє кореспондент УНН.

На 28 хвилині рахунок у грі відкрив саме український легіонер "Аталанти". Йосип Ілічич заробив на собі право на пенальті, і Маліновський розвів м'яч та воротаря по різним кутам воріт – 1:0.

Проте до перерви "міщани" не тільки відігралися, але й вийшли вперед. Успішний проміжок продемонстрував Серхіо Агуеро у якого дубль.

Після перерви Рахім Стерлінг забив відразу три голи майже за 10 хвилин і встановив остаточний результат – 5:1.

У кінцівці матчу Фоден залишив господарів в меншості.

Додамо також, Маліновський провів 10 матч за клуб із Бергамо, в яких забив перший гол.