Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
73545

Катери українських ВМС "Слов’янськ" та "Старобільськ" прибули до військової гавані

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. До військового причалу Практичної Гавані 22 жовтня пришвартувались катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України Р190 "Слов’янськ" та Р191 "Старобільськ". Про це УНН повідомили у пресцентр Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

"Прибувши на борту вантажного корабля "Ocean Freedom" з міста Балтимор штату Меріленд Сполучених Штатів Америки два патрульних катери класу "Island" під керівництвом українських екіпажів та за участю іноземних експертів розпочнуть етап підготовки до експлуатації, після тривалого транспортування", - йдеться в повідомленні.

Катери "Слов’янськ" та "Старобільськ" пройдуть низку ходових випробувань, по завершенню яких, катери буде включено до складу Військово-Морських Сил ЗС України.

У Командуванні ВМС зазначають, що укомплектування бойовими одиницями такого класу є поетапним нарощуванням бойових спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України, таке рішення є найбільш реалістичним з точки зору балансу ефективності-вартості. Завдяки своїй швидкості, маневреності і озброєнню, такі катери здатні виконувати значний спектр завдань, які притаманні класичним надводним кораблям.

Їх перевагою над більшими кораблями є стрімкість та раптовість дії, можливість передислокації по суходолу та здатність діяти на річках, а у поєднанні з інноваційною тактикою застосування та добре підготовленими екіпажами, катера подібного типу дозволять перемагати сильнішого супротивника в морських боях і операціях.

Нагадаємо, 21 жовтня американське вантажне судно "Ocean Freedom" з патрульними катерами прибуло до Одеси.

Джерело: УНН