Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
29595

Суд Лондона зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів

Суд Лондона зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів

Ігор Коломойський

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Апеляційний суд Лондона зобов’язав олігарха Ігора Коломойського, Генадія Боголюбова та інших відповідачів сплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів судових витрат до 12 листопада поточного року. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку, передає УНН.

"Після успіху ПриватБанку в Апеляційному суді, підтвердженого рішенням від 15 жовтня 2019 року, що ПриватБанк може продовжити розгляд справи проти його колишніх власників в англійському суді, пан Ігор Коломойський, пан Генадій Боголюбов та інші відповідачі були зобов’язані сплатити Банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року", - йдеться в повідомленні пресслужби.

Повідомляється, що відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм ПриватБанком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році.

"Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів. Крім того, відповідачі повинні сплатити витрати Банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, та кошти, витрачені на апеляцію. Хоча для визначення загальної суми витрат для сплати відповідачами знадобиться певний час, наразі вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада", - повідомили в банку.

Нагадаємо, 15 жовтня ПриватБанк здобув перемогу в апеляційному суді Лондона у справі проти ексвласників. Судовий наказ про всесвітній арешт активів, який було отримано в грудні 2017 року, залишається чинним до винесення судового рішення по суті.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram