Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28320

ЦВК пообіцяла опрацювати пропозиції експертів до порядку зміни місця голосування

ЦВК пообіцяла опрацювати пропозиції експертів до порядку зміни місця голосування

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Центральна виборча комісія за тиждень отримала низку пропозицій від експертів до проекту Порядку тимчасової зміни місця голосування і найближчим часом визначиться щодо їх врахування. Про це УНН повідомили у пресслужбі ЦВК.

"17 жовтня ЦВК на своєму вебсайті оприлюднила підготовлений Службою розпорядника Державного реєстру виборців проєкт Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси", - зазначили у Комісії.

Як зазначається, також було запропоновано всім небайдужим до суспільних процесів у нашій державі долучитися до опрацювання цього документу та надати свої пропозиції і зауваження до нього до 23 жовтня включно.

"За цей час до ЦВК надійшла низка різноманітних пропозицій", - повідомили у ЦВК.

Комісія подякувала всім представникам громадських організацій, експертного середовища та окремим громадянам за пропозиції. "Окремо слід відзначити Громадянську мережу ОПОРА, яка постійно бере активну участь у виборчих процесах в Україні, за надання свого бачення спрощення зазначеної процедури для виборців", - додали у Центрвиборчкомі.

"Комісія найближчим часом узагальнить, обговорить всі надіслані пропозиції та визначиться щодо їх врахування", - підсумували у ЦВК.

Нагадаємо, у ЦВК хочуть розширити цілі використання персональних даних виборців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram