Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25620

У Раді заявили про готовність до співпраці з Венеційською комісією щодо законодавчих актів

У Раді заявили про готовність до співпраці з Венеційською комісією щодо законодавчих актів

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. У рамках робочого візиту до Ради Європи, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Головою Венеціанської Комісії Джанні Букіккіо для обговорення перспектив співпраці. Глава ВР заявив про налаштованість на конструктивну співпрацю з Венеціанкою, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби парламенту.

“Хочу подякувати Комісії за сталу підтримку розвитку та реформ, які відбуваються в Україні, та допомогу в гармонізації українського законодавства з нормами Європейського Союзу”, - зазначив він.

Повідомляється, що Разумков також висловив подяку Комісії за стійку позицію щодо територіальної цілісності та суверенітету України і сподівання, що і у подальшому ця принципова позиція буде збережена.

“Ми з великою повагою і дуже зважено підходимо до будь-яких рекомендацій щодо ситуації на Сході. Розумію, що деякі законодавчі акти будуть критикувати, деякі підтримувати, але саме у суперечці народжується істина. Тому ми налаштовані на конструктивну співпрацю з Венеціанською Комісією та іншими організаціями”, - запевнив Разумков.

Він також наголосив, що ситуації на Донбасі та в Криму дещо відрізняються, і підходи до їх вирішення також будуть різними.

“Повернення Криму і Донбасу - однакові пріоритети для нас. І там, і там - наші люди, що є найціннішим для нашої держави. І там, і там наші території. Багато людей, на жаль, проживають на тимчасово окупованих територіях як заручники. Але для того, щоб запрацював юридичний механізм припинення конфлікту на Сході і повернення Криму, потрібна політична воля. І, на жаль, не у всіх учасників процесу вона є”, - підкреслив Голова ВР.

Своєю чергою Голова Венеціанської Комісії відзначив, що Комісія є добрим другом України.

“Можете розраховувати на нас”, - запевнив він.

Нагадаємо, Венеціанка збирається оцінити судову реформу Зеленського після візиту в Україну. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram