Вівторок, 12 листопада 2019 10:22
15765

Британець став переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії та здобув Кубок Мохаммеда Алі

Джош Тейлор

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Британець Джош Тейлор став переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у ваговій категорії до 63,5 кг і завоював Кубок Мохаммеда Алі. У 12-раундовому фінальному поєдинку, який пройшов в Лондоні, він виграв у американця Реджиса Прогрейса за очками, передає УНН із посиланням на сайт WBSS.

Тейлор захистив титул чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF), а також завоював звання суперчемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) і діамантовий пояс Всесвітньої боксерської ради (WBC). В активі 28-річного британця тепер 16 перемог (12 — нокаутом), жодної поразки. Тейлор вперше захистив пояс IBF, яким володів з травня цього року.

Прогрейс не зміг вперше захистити титул суперчемпіона світу за версією WBA, яким володів з квітня цього року, і вдруге — діамантовий пояс WBC. В активі 30-річного Прогрейса тепер 24 перемоги (20 — нокаутом), одна поразка.

Тейлор в 1/4 фіналу WBSS переміг американця Райана Мартіна технічним нокаутом в сьомому раунді, в 1/2 фіналу — білоруса Івана Баранчика рішенням суддів. Прогрейс в чвертьфіналі виграв у британця Террі Фленагана рішенням суддів, в півфіналі — у білоруса Кирила Реліха технічним нокаутом в шостому раунді.

Всесвітня боксерська суперсерія — турнір, який щорічно проводиться серед професійних боксерів. Переможець турніру отримує Кубок Мохаммеда Алі і грошовий приз у розмірі 10 млн доларів, загальний призовий фонд турніру становить 50 млн доларів. У першому сезоні володарями трофея стали українець Олександр Усик (вагова категорія до 90,71 кг) і британець Каллум Сміт (до 76,2 кг ).

У другому сезоні також пройдуть фінали у вазі до 53,52 кг між філіппінцем Ноніто Донейром і японцем Наоей Іноуе (7 листопада, Сайтама, Японія) і в категорії до 90,71 кг між кубинцем Юніелем Дортікос і Майріс Бріедіс з Латвії (місце і дата поки не визначені).