Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Субота, 28 березня 2020 20:37
Новини: Політика
34080

Модернізація системи соціальної підтримки населення профінансована на 50% - Мінсоцполітики

Модернізація системи соціальної підтримки населення профінансована на 50% - Мінсоцполітики

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. На 30 вересня 2019 року було отримано трохи більше 149 млн дол в рамках проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", на який в 2014 році від Світового банку було отримано позику в 300 млн дол, тобто 49,7% від загальної суми позики. Про це в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня" розповів заступник міністра соціальної політики Олег Коваль, передає УНН.

За словами заступника міністра, є три напрямки фінансування: на "Удосконалення надання соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення" - в загальний фонд держбюджету України, було отримано 125 млн дол. На підтримку адміністрування соціальних виплат і соцпослуг і на розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування - через Мінсоцполітики й Український фонд соціальних інвестицій — понад 23 мільйони доларів, з них на сьогодні використано 22,5 мільйона доларів; з них 2 мільйони 690 тисяч доларів — на підтримку розвитку сімейних форм опіки.

"Міжнародні партнери, які наповнюють цей фонд, відгукуються про його роботу добре. Але нас цікавить дотримання законодавства та ефективність використання коштів, які потрібно буде повертати. Ми це розуміємо. Проте знаємо, що кошти ззовні допомагають прискорити процес і швидше здійснити необхідні зміни в країні", — зазначає заступник міністра.

На його думку, головне, що передбачає проект, — створення єдиного реєстру всіх отримувачів пільг.

"Перший етап, написання програмного забезпечення, практично завершено. Нині аналізуємо — на якому воно рівні. Для мене як для голови тендерного комітету дуже важливо, щоб усі процедури були максимально відкритими і прозорими. Це ще одна складова нашої команди. Щоб забезпечити цю прозорість і об'єктивність, на недавньому засіданні було анульовано два торги, пов'язані з закупівлею IT-техніки. Для того щоб переглянути завдання та ціноутворення", — каже Коваль.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики перегляне вміст "пакунка малюка".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram