Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
60840

Суд об’єднав справи щодо оскарження нового правопису

Суд об’єднав справи щодо оскарження нового правопису

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Окружний адміністративний суду Києва об’єднав в одне провадження дві справи щодо оскарження нової редакції правопису та призначив до розгляду по суті. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

"Судом постановлено ухвалу про об’єднання в одне провадження справ 640/9824/19 та 640/17064/19, так як в обох справах відповідачем виступає Кабінет Міністрів України і позовні вимоги по своїй суті у них є однорідними", - йдеться в повідомленні.

Також суд ухвалив призначити справу до розгляду по суті 7 листопада 2019 року.

Нагадаємо, позивачка звернулася до суду в інтересах своєї доньки — учениці 7-го класу — та просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України №437 від 22 травня 2019 року "Питання українського правопису".

Також до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов ще один позов до Кабінету Міністрів України щодо визнання незаконною та скасування Постанови Уряду №437 від 22 травня 2019 року, якою було затверджено український правопис в новій редакції. Позивачем виступає ГО "Правова держава".

Нова редакція "Українського правопису" набрала чинності 3 червня. Міністерство освіти і науки опублікувало остаточну версію нової редакції "Українського правопису".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram