Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
53595

В Україні внесли до кадастру дані про 30,4 млн га сільськогосподарських земель

В Україні внесли до кадастру дані про 30,4 млн га сільськогосподарських земель

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. До Державного земельного кадастру внесено відомості про 13,9 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30,4 млн гектарів. Про це УНН повідомили у пресслужбі Держгеокадастру.

"Держгеокадастр продовжує активне наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Для прикладу, станом на 1 листопада 2019 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 20,8 млн земельних ділянок загальною площею 39,8 млн га, зокрема, 13,9 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30,4 млн гектарів", - повідомили у відомстві.

Так, за останній тиждень внесено дані про 25,3 тис. новосформованих земельних ділянок площею 13,0 тис. га.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відкриття ринку землі не підтримує 57% українців - опитування

Також вказано, що триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць: станом на 31 жовтня 2019 року із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 4 756 адміністративно-територіальних одиниць (за останній тиждень – 83) та нормативну грошову оцінку 2 228 населених пунктів (за останній тиждень – 17).

Нагадаємо, до кінця 2019 року Держгеокадастр планує завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1018,9 тис. га.

Як повідомляв УНН, з 1 жовтня 2020 року в Україні хочуть відкрити ринок землі. Щодо його відкриття у Раді станом на 11 жовтня зареєстровано 11 законопроектів, у тому числі й урядовий. 16 жовтня профільний комітет ВР почав розгляд законопроектів щодо ринку землі, і урядовий варіант зустріли криками "Ганьба!".

Так, урядовий законопроект про ринок землі розкритикували і у Головному науково-експертному управлінні ВР як такий, що може призвести до втрати землі як національного багатства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram