Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22365

Разумков: територіальна цілісність є спільним викликом держав-учасниць "Балтік+" у ПАРЄ

Разумков: територіальна цілісність є спільним викликом держав-учасниць "Балтік+" у ПАРЄ

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Територіальна цілісність є спільним викликом держав-учасниць групи "Балтік плюс" у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, відкриваючи спільне засідання членів делегацій парламентів країн-учасниць групи "Балтік плюс" у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), передає УНН з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради.

Як повідомили в пресслужбі ВРУ, голова Верховної Ради відзначив, що зустріч у Страсбурзі з головами парламентів країн групи "Балтік плюс" була плідною, та подякував за сталу позицію щодо підтримки України у збереженні її територіальної цілісності та захисту кордонів.

"Ми розуміємо, що це спільні виклики, які стоять перед нашими державами", - наголосив він.

За словами Разумкова, у ПАРЄ наявні дуже небезпечні тенденції, оскільки повернення російської делегації без виконання жодної резолюції, на яких наполягала ПАРЄ, на його думку, є фактичною можливістю поставити під загрозу базові принципи цієї організації.

Звертаючись до членів делегацій, голова Верховної Ради підкреслив, що лише об’єднавши зусилля, можна досягати цілей і зберегти задекларовані принципи Ради Європи.

Разумков також підкреслив, що в питаннях захисту інтересів України та її партнерів представники різних політичних сил в Україні працюють на спільний результат.

Нагадаємо, Україна та група "Балтік плюс" у Раді Європи об’єднують зусилля для протидії російській агресії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram