Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
65670

В уряді вирішили скоротити 1770 посад у Держстаті

В уряді вирішили скоротити 1770 посад у Держстаті

КИЇВ. 6 листопада. УНН. В уряді ухвалили рішення скоротити 1770 посад у Державній службі статистики. Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет, якому наразі підпорядкований Держстат, на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Ми прийняли непросте рішення скоротити 1770 посад у Державній службі статистики. Також будуть звільнені і передані в оренду або на приватизацію 281 об'єкт нерухомості", - написав міністр.

Він заявив, що ця оптимізація проводиться за рахунок скорочення підрозділів районного рівня. З урахуванням того, що більшість звітів, які компанії подають у Держстат, подаються в електронному вигляді, "підтримка цих підрозділів стала недоцільною", зазначив він.

"Частина функцій, які виконували районні підрозділи, будуть передані на обласний рівень. Окрім цього, ми плануємо спростити звіти, що подаються у Держстат, та зменшити їхню кількість", - додав Дубілет.

Він також звернувся окремо до співробітників, які потрапили під це скорочення.

"Нам дуже шкода, що нам довелося йти на ці заходи, але ми змушені це робити, щоб перезапустити економіку України. Я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти в цій новій економіці своє місце. Ми будемо над цим працювати разом із оновленою службою зайнятості та багатьма іншими сторонами", - написав він.

Нагадаємо, від 20 жовтня Державна служба статистики підпорядковується міністру Кабінету міністрів України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram