Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 09 грудня 2019 02:22
Новини: Політика
22695

ЦВК заявила про загрозу зриву місцевих виборів у деяких ОТГ

ЦВК заявила про загрозу зриву місцевих виборів у деяких ОТГ

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Центральна виборча комісія констатувала, що в деяких об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) організація виборчого процесу, запланованого на 22 та 29 грудня, опинилася під загрозою зриву. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Секретаріату комісії.

"ЦВК закликає політичні партії та членів районних виборчих комісій посприяти у належній організації місцевих виборів 22 та 29 грудня", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Центральна виборча комісія призначила на 22 та 29 грудня 2019 року перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад обʼєднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

"Комісія змушена констатувати, що в деяких ОТГ організація виборчого процесу опинилася під загрозою зриву у звʼязку з ухиленням певних членів районних виборчих комісій від виконання своїх обовʼязків. Відтак, в деяких РВК свої повноваження здійснюють лише близько 60 відсотків членів від сформованої кількості комісій. Окрім того, в окремих комісіях їх керівний склад теж ухиляється від виконання своїх обовʼязків", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, Комісія нагадує членам виборчих комісій, що за ухилення ними від виконання своїх повноважень, відповідно до статті 157 Кримінального кодексу України, передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах (1 міській, 16 селищних, 69 сільських ОТГ). Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні ЦВК.

Раніше УНН повідомляв, 2 листопада, в Україні розпочався виборчий процес перших місцевих виборів у 86 об'єднаних територіальних громадах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram