Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
220035

У Національному музеї історії України розпочалась перевірка: стали відомі причини

У Національному музеї історії України розпочалась перевірка: стали відомі причини

КИЇВ. 11 листопада. УНН. У Національному музеї історії України розпочато перевірку, генерального директора НМІУ Тетяну Сосновську відсторонено від виконання обов’язків. Про це зазначено на сторінці музею у Facebook, передає УНН.

"У зв’язку з наказом Міністерства культури України № 852, підписаного Державним секретарем, головою комісії з проведення ліквідації Міністерства культури України Ростиславом Карандєєвим, у Національному музеї історії України розпочато перевірку комісією міністерства. Перевірка ініційована скаргою невеликої групи співробітників НМІУ, яким не до вподоби рух музею", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні розширили "чорний список" російських зірок: нові імена

Цим же наказом на час перевірки відсторонено від виконання обов’язків генерального директора НМІУ ТетянуСосновську.

"Колектив Національного музею історії України сподівається, що рішення комісії буде об’єктивним і неупередженим. Наразі викликає подив той факт, що виконувачем обов’язків генерального директора НМІУ на період перевірки призначено особу з числа скаржників", - йдеться у повідомленні.

Водночас у повідомленні зазначено, що двері Національного музею історії України й надалі гостинно відкриті для наших гостей. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram