Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Данилишина переобрали головою Ради НБУ

Данилишина переобрали головою Ради НБУ

14 листопада 2019, 11:57  •  17019 перегляди
Кандидат в єврокомісари від Угорщини: я завжди буду приділяти особливу увагу Україні

Кандидат в єврокомісари від Угорщини: я завжди буду приділяти особливу увагу Україні

14 листопада 2019, 11:54  •  10513 перегляди
У Раді пояснили, чому в Держбюджеті-2020 маленькі пенсії і зарплати вчителям

У Раді пояснили, чому в Держбюджеті-2020 маленькі пенсії і зарплати вчителям

14 листопада 2019, 11:51  •  22343 перегляди
В США врятували цуценя з хвостом на лобі

В США врятували цуценя з хвостом на лобі

14 листопада 2019, 11:51  •  69236 перегляди
Птахівники розповіли про жорстку конкуренцію на ринку і необгрунтовані звинувачення АМКУ

Птахівники розповіли про жорстку конкуренцію на ринку і необгрунтовані звинувачення АМКУ

14 листопада 2019, 11:45  •  10956 перегляди
"Мінера" столичного метро засудили до 6 років ув’язнення

"Мінера" столичного метро засудили до 6 років ув’язнення

14 листопада 2019, 11:45  •  20635 перегляди
На Запоріжжі засудили експоліцейського за підготовку терористичного акту

На Запоріжжі засудили експоліцейського за підготовку терористичного акту

14 листопада 2019, 11:40  •  13353 перегляди
Пристайко розповів, в якому випадку Україна може вийти з мінського процесу

Пристайко розповів, в якому випадку Україна може вийти з мінського процесу

14 листопада 2019, 11:36  •  17299 перегляди
В Ізраїлі повідомили про порушення перемир’я із сектором Газа

В Ізраїлі повідомили про порушення перемир’я із сектором Газа

14 листопада 2019, 11:34  •  12115 перегляди
Секретар РНБО обговорив з представницею Норвегії питання кібербезпеки

Секретар РНБО обговорив з представницею Норвегії питання кібербезпеки

14 листопада 2019, 11:30  •  11806 перегляди

Данилишина переобрали головою Ради НБУ

Рада Нацбанку під час засідання 14 листопада переобрала головою Ради Богдана Данилишина. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook сам Данилишин, передає УНН.

Економіка • 14 листопада 2019, 11:57  •  17019 перегляди
Данилишина переобрали головою Ради НБУ

Кандидат в єврокомісари від Угорщини: я завжди буду приділяти особливу увагу Україні

Кандидат на пост єврокомісара з питань європейської політики сусідства і розширення Олівер Вaргеї в четвер під час слухань в Європарламенті в Брюсселі заявив, що завжди буде приділяти особливу увагу Україні, передає кореспондент УНН.

Новини Світу • 14 листопада 2019, 11:54  •  10513 перегляди
Кандидат в єврокомісари від Угорщини: я завжди буду приділяти особливу увагу Україні

У Раді пояснили, чому в Держбюджеті-2020 маленькі пенсії і зарплати вчителям

Збільшення виплат, передбачених пенсіонерам і працівникам державних установ, у наступному році обмежено розміром збільшення дохідної частини бюджету. Про це заявив заступник голови Комітету з питань бюджету Олександр Трухін журналістам в кулуарах Парламенту, передає кореспондент УНН.

Політика • 14 листопада 2019, 11:51  •  22343 перегляди
У Раді пояснили, чому в Держбюджеті-2020 маленькі пенсії і зарплати вчителям

В США врятували цуценя з хвостом на лобі

В штаті Міссурі (США) до організації зі спасіння собак передали 10-тижневе цуценя, в якого з чола росте ще один хвіст. Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.

УНН Lite • 14 листопада 2019, 11:51  •  69236 перегляди
В США врятували цуценя з хвостом на лобі

Птахівники розповіли про жорстку конкуренцію на ринку і необгрунтовані звинувачення АМКУ

Асоціація "Союз птахівників" не згодна з озвученими висновками Антимонопольного комітету України за результатом дослідження ринку курятини, повідомляє УНН.

Економіка • 14 листопада 2019, 11:45  •  10956 перегляди
Птахівники розповіли про жорстку конкуренцію на ринку і необгрунтовані звинувачення АМКУ

"Мінера" столичного метро засудили до 6 років ув’язнення

У Києві до 6 років позбавлення волі засудили чоловіка який "замінував" станцію столичного метро у липні 2018 року. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури у місті Києві.

Київ • 14 листопада 2019, 11:45  •  20635 перегляди
"Мінера" столичного метро засудили до 6 років ув’язнення

На Запоріжжі засудили експоліцейського за підготовку терористичного акту

У Запоріжжі до 8 років 3 місяців ув’язнення засудили колишнього поліцейського, який разом з представником "ДНР" готував терористичний акт. Про це повідомляє УНН з посилання на пресслужбу прокуратуру у Запорізької області.

Кримінал та НП • 14 листопада 2019, 11:40  •  13353 перегляди
На Запоріжжі засудили експоліцейського за підготовку терористичного акту

Пристайко розповів, в якому випадку Україна може вийти з мінського процесу

Якщо мінські угоди щодо Донбасу не спрацюють, і це призведе до затягування процесу - буде ухвалено рішення щодо виходу України з мінського процесу. Про це міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив в інтерв'ю ВВС, передає УНН.

Політика • 14 листопада 2019, 11:36  •  17299 перегляди
Пристайко розповів, в якому випадку Україна може вийти з мінського процесу

В Ізраїлі повідомили про порушення перемир’я із сектором Газа

Ізраїль повідомив про порушення перемир'я із палестинськими силами після того, як із сектора Газа випустили в їх бік 5 ракет. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Збройних сил Ізраїлю в Twitter.

Війна • 14 листопада 2019, 11:34  •  12115 перегляди
В Ізраїлі повідомили про порушення перемир’я із сектором Газа

Секретар РНБО обговорив з представницею Норвегії питання кібербезпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із заступником міністра оборони, Державним секретарем Міністерства оборони Королівства Норвегія пані Туне Скуген. Під час зустрічі сторони обговорили двостороннє співробітництво, а також поточну безпекову ситуацію, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу РНБО.

Політика • 14 листопада 2019, 11:30  •  11806 перегляди
Секретар РНБО обговорив з представницею Норвегії питання кібербезпеки