14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
51525

Трюдо назвав пріоритетним завданням глави МЗС Канади захищати Україну

Трюдо назвав пріоритетним завданням глави МЗС Канади захищати Україну

Джастін Трюдо

КИЇВ. 13 грудня. УНН. Міністерство закордонних справ Канади отримало завдання співпрацювати з оборонним відомством країни для того, щоб будь-яке розгортання збройних сил Канади відповідало національним інтересам Канади, її зобов'язанням і цілям політики уряду, таким як зобов'язання щодо допомоги Україні. Про це йдеться в мандаті, переданому прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо новому міністру закордонних справ Франсуа-Філіпу Шампаню, передає УНН з посиланням на текст розпорядження.

"Я буду чекати, що ви будете працювати з вашими колегами і через встановлені законодавчі, нормативні та процеси Кабінету, щоб виконати ваші головні пріоритети. Зокрема, ви будете: .. співпрацювати з міністром національної оборони для забезпечення того, щоб будь-яке розгортання збройних сил Канади відповідало національним інтересам Канади, нашим багатостороннім зобов'язанням і цілям політики уряду, таким як наші існуючі зобов'язання на Близькому Сході, в Латвії та Україні", - йдеться в мандаті.

Трюдо також доручив міністру зміцнювати ключові двосторонні і регіональні відносини країни і залучати нових партнерів для вирішення виникаючих проблем, а так само підтримувати зусилля заступника прем'єр-міністра і міністра міжурядових справ в роботі над відносинами Канади і США.

Як повідомляв УНН, раніше Трюдо заявив, що Голодомор був геноцидом, покликаним зламати волю українців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram