Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
48510

Милованов знову посилається на довідки від СБУ

Милованов знову посилається на довідки від СБУ

КИЇВ. 21 грудня. УНН. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України заявив, що має довідки від Служби безпеки України на політиків, які виступають проти запровадження ринку землі в Україні. Про це він заявив у Харкові під час презентації планів і досягнень Мінекономіки, передає кореспондент УНН.

"Чому такий великий супротив ринку землі - люди бояться, що їх обмануть під час ринку землі, бояться, що в них заберуть землю. У відповідь на це Президент чітко повідомив, що іноземці будуть тільки після референдуму. І далі наклали те саме обмеження, яке хоче ринок. Сьогодні вже є від тих, хто протестували проти ринку землі, є підтримка обмеження в 10 тисяч гектарів", - заявив Милованов.

За його словами, концентрація землі в одні руки у розмірі 10 тисяч гектарів влаштовує більшість українських фермерів.

"Далі відбувається, що аргументів вже немає і ті протести, які є під ВР, то вже є протести не фермерів, а якихось молодиків, які займаються насильством. Коли закінчуються аргументи, починається насильство. А чому є насильство? Тому що, як показують довідки з СБУ, які в мене на столі, політиків, які проти. Вони годуються, вони годують свої партії з державних агроземель, з призначень певних директорів, які виводять гроші, або з обробки земель, де вони не мають права обробляти", - сказав Милованов.

Як повідомляв УНН раніше, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов отримує від Служби безпеки України довідки на аграріїв.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram