Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 лютого 2020 00:55
14940

Дослідження показало, чому українцям цікаво навчатися цифровій грамотності

Дослідження показало, чому українцям цікаво навчатися цифровій грамотності

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Українці прагнуть покращувати цифрові навички аби розширити свої можливості на ринку праці. І навпаки, українці не бажають навчатися цифровим навичкам виключно через людський фактор. Про це заявила під час презентації результатів соціологічного дослідження цифрової грамотності українців заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан передає кореспондент УНН.

"Чому людям цікаво навчатися: не відставати від сучасних технологій, розширити свої можливості і конкурентоспроможність на ринку праці. А причини неактуальності, завжди причини людські – в мене немає на це часу, я вважаю, що я це знаю або мені це не актуально", - пояснила вона.

Додамо, дослідження охоплювало всю територію України, на окупованих територіях дослідження проводилося виключно у містах, не охоплювало села. Вік опитуваних від 18 до 70 років. Виокремлювалися також такі сегменти: люди з вадам слуху, молодь.

Нагадаємо, в Україні більшості людям не вистачає знань з онлайн-безпеки та фактчекінгу, для того аби почувати себе в інтернеті у безпеці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram