Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
39435

Прем'єр-міністр Гончарук заявив про прийняття урядом постанови, що дозволить зменшити тарифи на опалення

Прем'єр-міністр Гончарук заявив про прийняття урядом постанови, що дозволить зменшити тарифи на опалення

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Кабінет міністрів України прийняв постанову, яка дозволить зменшити вартість опалення для населення приблизно на 30%. Здійснити перерахунок повинні на території всієї України протягом місяця, щоб за опалення, спожите у грудні 2019 року, люди могли сплатити вже за новою, меншою ціною. Про це 24 грудня заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Телеграм-каналі, передає УНН.

“Уряд сьогодні ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Це результат спільної роботи нашої команди та Президента України Володимира Зеленського. Відсьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Усі відповідні інструменти ми надали місцевій владі”, – повідомив Олексій Гончарук.

Прем'єр-міністр також звернувся до представників місцевої влади у різних регіонах України з проханням підтримати реформу Уряду та не створювати штучних перешкод для зменшення ціни на газ. За словами Гончарука, Уряд сподівається на добросовісне виконання вказаної постанови на місцях – мерами і органами місцевого самоврядування.

“Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3-5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер вся відповідальність – на владі на місцях”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram