Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
82515

Ексзаступниця міністра Бернацька заявила, що їй підготували підозру

Ексзаступниця міністра Бернацька заявила, що їй підготували підозру

Наталія Бернацька

КИЇВ. 23 січня. УНН. Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька заявила, що отримала інформацію про підготовлену їй підозру у справі виконання рішення Європейського суду з прав людини, вона збирається у понеділок до Національного антикорупційного бюро для "пояснень". Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Друзі, перебуваючи на міжнародному економічному форумі, отримала новину, що мені підготували підозру за виконання рішення Європейського суду з прав людини. Справа стосувалася багаторічного невиконання національного рішення суду у зв’язку з мораторієм, що є порушенням Європейської конвеції про права людини", - заявила Бернацька.

"Після виконання рішення у справі, що стала предметом уваги НАБУ, Міністерство юстиції вже в двох інстанціях виграло регресну справу, по стягненню виплачених за рішенням ЄСПЛ коштів до державного бюджету з компанії, яка роками під прикриттям мораторію його не виконувала... На наступному тижні має відбутися наступне слухання, але очевидно, що детективів цікавить не міжнародне право і бюджет України, а короткочасний піар", - вела далі ексзаступниця міністра.

"У понеділок, у визначений час, ще раз спробую пояснити в НАБУ, що виконання рішення Європейського суду з прав людини це не збитки, а виконання міжнародних зобов’язань України. Але це мабуть марна справа, тому очікую якнайшвидшого судового розгляду, щоб нарешті поставити крапку", - додала Бернацька.

Додамо, раніше сьогодні у прессслужбі САП заявили, що колишньому урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини Борису Бабіну, експершому заступнику міністра юстиції та ще 4 особам повідомлено про підозру у заволодінні 54 млн гривень у справі про виконання рішення ЄСПЛ.

Джерело: УНН