Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
121110

ВООЗ визнала поширення коронавірусу нового типу міжнародною надзвичайною ситуацією

ВООЗ визнала поширення коронавірусу нового типу міжнародною надзвичайною ситуацією

КИЇВ. 30 січня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала міжнародною надзвичайною ситуацією поширення коронавирусу нового типу в Китаї, передає УНН із посиланням на повідомлення ВООЗ у Twitter.

"... я заявляю про надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я, що викликає міжнародне занепокоєння, через глобальний спалах 2019nCoV", - заявив Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус.

За його словами, найбільше занепокоєння викликає те, що вірус пошириться в країни зі слабкою системою охорони здоров'я.

Гендиректор ВООЗ наголосив, що "ця декларація не є вотумом недовіри Китаю. Навпаки, ВООЗ продовжує вірити в здатність Китаю контролювати спалах".

Він також додав, що "ми старанно працюємо з національними та міжнародними партнерами з охорони здоров'я, щоб якомога швидше поставити під контроль цей спалах".

За його даними, "усього зараз зареєстровано 7834 випадки № 2019nCoV, в тому числі 7736 в Китаї, що становить майже 99% усіх зареєстрованих випадків по всьому світу".

"170 людей втратили життя внаслідок цього спалаху", - додав Тедрос Адханом Гебреєсус.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала всі країни світу готуватися протидії новому виду коронавірусу, спалах якого стався в китайському місті Ухань.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram