Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
40800

СЕТАМ реалізував на аукціонах земельних ділянок площею "з три Ліхтенштейни"

СЕТАМ реалізував на аукціонах земельних ділянок площею "з три Ліхтенштейни"

Віктор Вишньов

КИЇВ. 4 лютого. УНН. Державне підприємство СЕТАМ за результатами аукціонів з прав оренди на земельні ділянки реалізувало землі на загальну площу, співмірну трьом площам Ліхтенштейну. Про це під час пресконференції у вівторок розповів генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов, передає кореспондент УНН.

"Проект реалізацїі прав оренди земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться в державній власності…. За результатами цього пілотного проекту місцеві громади з 7 років оренди отримають 1,3 млрд грн до своїх бюджетів. Зараз проходить процес децентралізації. ОТГ отримають дуже багато земель у розпорядження. Саме цей механізм, на мою думку, має стати дуже дієвим для наповнення місцевих бюджетів і витрачання їх на соціальні потреби тих чи інших ОТГ. Додатково зароблено за цей період майже 120 млн грн в результаті продажу – це на рік", - сказав Вишньов.

Він нагадав, що проект проводився починаючи з 2018 року, завершився у 2019 році. За цей час було проведено майже 2700 успішних аукціонів.

"На мою думку, проект дуже успішний. Загальна площа реалізованих ділянок складає три площі Ліхтенштейну. Ми в принципі готові продавати будь-які обсяги", - додав очільник СЕТАМ.

Нагадаємо, раніше СЕТАМ назвав найдорожче продане майно від банків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram