Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
60315

В уряді працюють над поверненням однієї платіжки за газ

В уряді працюють над поверненням однієї платіжки за газ

КИЇВ. 7 лютого. УНН. В уряді працюють на тим, щоб люди отримували одну платіжку на газ, тобто послуги за використаний газ і за транспортування були прописані в одному документі. Про це заявив на годині запитань до уряду у Раді Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає кореспондент УНН.

"Дивіться, про дві платіжки - це правильний крок. Але дійсно правильніше було би, щоби людина отримувала одночасно їх, і одним документом. Правильно розділити ці послуги, але правильно організувати таким чином, щоб це був один документ. Ми зараз над цим працюємо", - сказав Гончарук.

За його словами, ці повноваження належать незалежному регулятору НКРЕКП. Розділення платіжок було їх рішенням.

"Але, звичайно, ми формуємо в даному випадку політику. Тому найближчим часом ми зробимо все, щоб оптимізувати і подавати людям інформацію у доступному, зрозумілому, правильнішому вигляді. Це питання суто комунікації", - зазначив Гончарук.

Нагадаємо, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель пояснив, що розділення платіжок за споживання і транспортування газу є вимогою розділення діяльності, таким чином влада контролює і регулює тарифи на природні монополії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram