Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 17 лютого 2020 08:03
Новини: Економіка
18810

Оприлюднено текст законопроекту про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Оприлюднено текст законопроекту про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

КИЇВ. 11 лютого. УНН. На сайті Верховної Ради України у вівторок, 11 лютого, оприлюднили текст законопроекту №3047 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, поданий Кабінетом міністрів України, передає УНН.

Законопроект №3047 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві передбачає створення та діяльності Фонду, який є спеціалізованою небанківською фінансовою установою, що створюється державою в особі Кабінету Міністрів України, учасниками якої можуть бути, крім держави, і інші юридичні особи.

Також законопроект передбачає підтримку малих та середніх суб’єктів підприємництва, які мають у власності або користуються с/г землями у обсягах не більше 500 га, що здійснюють первинне виробництво с/г продукції шляхом гарантування виконання зобов’язань за кредитними договорами.

"Завданням Фонду є надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями малих і середніх суб’єктів підприємництва, що здійснюють діяльність у сільському господарстві. Статутний капітал Фонду формується за рахунок коштів державного бюджету та вкладів учасників Фонду", - йдеться у пояснювальній записці.

Так, учасники фонду зможуть отримувати дивіденди грошовими коштами. Дивіденди не будуть виплачуватися учасникам, які не повністю внесли свій вклад. Окрім того, у законопроекті зазначається, що держава не втручається у фінансово-господарську діяльність Фонду.

Як повідомлялося в УНН раніше, у Верховній Раді України зареєстрували законопроект №3047 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, поданий Кабінетом міністрів України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram