Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
66405

Ринок землі без доступу іноземному капіталу забезпечить зростання ВВП на 1% - Висоцький

Ринок землі без доступу іноземному капіталу забезпечить зростання ВВП на 1% - Висоцький

Тарас Висоцький

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Відкриття ринку землі в України без доступу іноземному капіталу може забезпечити ріст ВВП на 1%. Про це в ефірі одного із телеканалів повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, передає УНН.

"Завжди можна закладати у модель певні критерії. Якщо ми дивимось на чинну редакцію комітету до другого читання, закладаємо, що це концентрація до 14 тис. га, що це купівля виключно українцями, абсолютно не буде доступу іноземному капіталу, і дивлячись на опитування, що показують, що до 10-15% українців готові розглянути можливість продажу, можна рахувати. Якщо ці критерії звести в один, то виходить, що ефект в середньому протягом 3-5 років становитиме 0,8-1% ВВП. Раніше, коли розраховували ліберальну модель – він був більший. Але зараз маємо таку ситуацію. Тобто це плюс близько 1% ВВП ріст", - зазначив він.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов повідомляв, що відкриття ринку землі забезпечить додаткове економічне зростання до 3,5% ВВП щорічно.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram