Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
51435

У іноземних військових виникли проблеми через відсутність закону про допуск в Україну

У іноземних військових виникли проблеми через відсутність закону про допуск в Україну

КИЇВ. 2 березня. УНН. До Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій на тлі критичної ситуації з розглядом законопроекту №3003 про допуск іноземних військових на навчання у 2020 році. Про це на погоджувальній раді заявив голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, передає кореспондент УНН.

"З приводу закону №3003 про допуск підрозділів Збройних сил інших держав: ситуація вже критична. Хочу зазначити, що до Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій. Наведу два приклади. У канадської сторони виникли проблеми з логістичним забезпеченням своїх збройних сил, залучених до підготовки визначених підрозділів ЗСУ за стандартами провідних держав світу. Також представники ЗС Республіки Польща не змогли прибути на територію України з озброєнням та обладнанням в рамках підготовки особового складу військовий частин та підрозділів ЗСУ за участю польських інструкторів", - сказав Завітневич.

Він висловив надію, що у середу на позачерговому пленарному засіданні буде розглянуто цей законопроект.

Нагадаємо, 10 лютого Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Раді ухвалити за основу та в цілому законопроект №3003 про допуск іноземних військових на навчання в Україні у 2020 році, поданий та визначений як невідкладний Президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело: УНН