Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Субота, 04 квітня 2020 12:22
Новини: Економіка
54345

У Мін’юсті розповіли про порядок видачі лікарняних на карантині

У Мін’юсті розповіли про порядок видачі лікарняних на карантині

КИЇВ, 24 березня. УНН. Під час карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, зокрема лікарняних. Зокрема, фінансова допомога під час карантину надається Фондом соціального страхування з першого дня відсутності на роботі, а під час самоізоляції - з шостого дня непрацездатності. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку Міністерства юстиції України в Facebook.

"Друзі, звертаємо увагу, що під час карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності. Зокрема: якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, фінансова допомога за рахунок Фонду соціального страхування надається з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини. Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), виплачується ФССУ застрахованим особам, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до повного одужання", - вказано у повідомленні.

Також повідомляється, що у разі захворювання дитини віком до 14 років, листок непрацездатності отримує один із працюючих батьків. У такому разі Фонд оплачує лікарняний лист, починаючи з першого дня хвороби, але не більше 14 календарних днів. Однак, якщо дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, часового обмеження немає.

Нагадаємо, у Фонді соцстраху запевнили, що вони продовжать виплачувати лікарняні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram