Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Вівторок, 07 квітня 2020 12:08
52695

МХП забезпечуватиме пенсіонерів Черкащини курятиною за пільговими цінами

МХП забезпечуватиме пенсіонерів Черкащини курятиною за пільговими цінами

КИЇВ. 26 березня. УНН. Поширення епідемії коронавірусу на Черкащині не вплине на реалізацію соціального проекту МХП для людей літнього віку, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби компанії у Facebook.

Йдеться про ініціативу агрохолдингу "Соціальний магазин", яку реалізують підприємства групи МХП: ПрАТ "Миронівська птахофабрика" та ДП "Перемога Нова".

У межах проекту птахофабрики через соціальні магазини підтримують малозабезпечені верстви населення у місцях своєї присутності. Насамперед пенсіонерів, які мають можливість раз на місяць купувати курятину за пільговими цінами. Соціальні магазини обслуговують 32 села на Канівщині і 10 сіл у Черкаському районі.

"Сьогодні вся Україна і Черкаська область зокрема, стоять перед великою небезпекою коронавірусу COVID-19. Як ми вже точно знаємо з наукових досліджень, найбільша група ризику під час епідемії – люди інтелігентного віку. Тому розуміємо, що робота соціального магазину від МХП, направленого якраз на допомогу цим людям, – як ніколи важлива і не повинна припинятися", - каже директор благодійного фонду "МХП-Громаді" Тетяна Волочай.

Вона додала, що усі продавці соціальних магазинів МХП мають необхідні маски та одяг. Кількість людей, які одночасно знаходяться у приміщенні, контролюється.

"Велику допомогу нам надає місцева влада – голови ОТГ і сільрад, старости, депутати. Вони формують списки отримувачів, своєчасно інформують пенсіонерів про приїзд "магазину", здійснюють доставку м’яса багатьом людям на своїх машинах тощо. Тільки у такій співпраці ми здолаємо епідемію, а головне – подбаємо про наших старше покоління", - переконані у МХП.

Програму "Соціальний магазин" було започатковано ще у 2016 році на "Вінницькій птахофабриці". Згодом проект масштабувався на інші регіони, в яких здійснюють діяльність птахофабрики МХП. Сьогодні проект охоплює понад 7000 людей пенсійного віку у Канівському та Черкаському районах області.

Нагадаємо, МХП направив Черкащині 14 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Довідка. МХП - найбільший в Україні виробник і експортер курятини. Торговий бренд в Україні - "Наша Ряба". Власник компанії - Юрій Косюк.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram